BIP - Biuletyn Informacji Publicznej
  Instrukcja Szukaj    
Informacje, ogłoszenia
Ilość odsłon: 137289

Roboty w pasach drogowych oraz związane z nimi utrudnienia w ruchu.
Z dnia: 8.07.2004
Wydane przez: Zarząd Dróg UM w Elblągu
Treść dokumentu:
ROBOTY DROGOWE

Aleja Piłsudskiego:

Rozpoczęto roboty drogowe związane z przebudową AL. Piłsudskiego. Jest to kontynuacja inwestycji „Przeprawa mostowa przez rzekę Elbląg w ciągu ul. Brzeskiej w Elblągu”.
Zakres robót:
przebudowa Al. Piłsudskiego od skrzyżowania z ul. Płk Dąbka do skrzyżowania z ul. Szucha, polegającą na wymianie nawierzchni jezdni, tj., m.in. na likwidacji kostki i wymianie nawierzchni chodnika.
Planowany termin zakończenia inwestycji - wrzesień 2004 r.

Ulica Królewiecka:
Od dnia 12 - 16.07 zostanie wykonana nakładka nawierzchni ul. Królewieckiej na odcinku od skrzyżowania z ul. Okrężną do pierwszego przepustu w stronę osiedla Dąbrowa (odcinek dł. ok. 400m)

Ulica Żuławska:
Wznowiono roboty w ramach inwestycji "Przebudowa ul. Żuławskiej". Aktualnie prowadzone są roboty drogowe. W związku z powyższym mogą wystąpić utrudnienia w ruchu. Kierowców prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności, stosowanie sie do znaków organizacji ruchu i w miarę możliwości korzystanie z objazdów. Planowany termin zakończenia inwestycji - 31.10.2004 r.

REMONTY CZĄSTKOWE:
Na bieżąco prowadzone są remonty cząstkowe nawierzchni ulic polegające na usuwaniu głębokich wybojów.
Remonty prowadzone są równolegle na kilku ulicach w czasie jednego dnia i z uwagi na to nie będziemy codziennie informować o utrudnieniach w ruchu zwiazanych z tymi remontami. Prosimy o zachowanie ostrożności i przestrzeganie organizacji ruchu wprowadzonej
na czas tych robót.
© 2003 Internet-Info